Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2024

Tüp Bebek (IVF)

Whatsapp Randevu Hızlı > Tıbbi Birimler

Tüp Bebek (IVF)
Özel 7M Hastanesi tüp bebek [ivf] merkezi, başarısızlıkla sonuçlanmış tüp bebek vakalarından ileri yaştaki kadınların anne olmasına, şiddetli erkek kısırlığından tekrarlayan düşüklere kadar farklı birçok konuya uzman ekibiyle çözüm bulmaya çalışmaktır. Tüp bebek tedavisi başarısı için yoğun çaba harcayan ve bu anlamda önemli araştırmalar yapan ekibimiz, bunun yanı sıra genetik hastalık riski bulunan ailelerde preimplantasyon genetik tanı yöntemlerini de uygulamaktadır.

Tüp bebek merkezlerimiz talasemi, kas hastalıkları, hemofili gibi birçok genetik geçişli hastalığı embriyolarda tanımlayabilmekte ve böylece sağlıklı çocukların dünyaya gelmesine yardımcı olmaktadır. Tüp Bebek Merkezlerimiz alanında elde etmiş olduğu bütün bu başarılar ve sunduğu geniş tedavi yelpazesi ile Tüp Bebek konusunda Türkiye’de olduğu kadar Avrupa ve dünyada da önemli bir yere sahip olmuştur. Tüp Bebek Merkezimiz dünyada uygulanan güncel yöntemleri kullanarak hastalarının umutlu bekleyişini sevince dönüştürmektedir. Tedaviye başlamadan önce çiftler fiziksel ve psikolojik sağlık durumları yönünden incelenerek; çiftin bebek sahibi olamama nedenleri, uygulanacak uygun tedavi şekli ve tedavinin nasıl ilerleyeceği konusunda detaylı olarak bilgilendirilmektedir.
Tedavinin her aşamasında tüp bebek adayı çift; ilaçlarının doğru kullanımı, yumurta toplama işlemleri ve tüp bebek hakkında kadın doğum uzmanı (jinekolog), embriyolog ve tüp bebek hemşiresi tarafından bilgilendirilerek desteklenmektedir.
Mikroenjeksiyon, Cerrahi Yolla Sperm Elde Etme, Embriyo Dondurma ve daha birçok tedavi protokolü, hastanemizin Tüp Bebek Merkezinin ekibi tarafından yüksek başarı oranlarıyla gerçekleştirilmektedir.
Genetik bilimindeki son gelişmeler sayesinde birçok kalıtsal hastalığın henüz embriyo düzeyinde iken tanısı konulabilmektedir. Tüp bebek merkezimizde genetik hastalıkların tanısı gebelik öncesinde konulabilmektedir. Özellikle; açıklanamayan, tekrarlayan düşük yapan hastalarda yeni geliştirilen tüp bebek yöntemleri ile hastaların gebeliklerinin devamı sağlanmaktadır. 
 

.         Embriyoloji Laboratuvarı  
·         Klasik tüp bebek ve aşılama
·         Mikrochip ve picsi yöntemli tüp bebek
·         Yumurta dondurma
·         Sperm dondurma
·         Embriyo dondurma
·         PRP Tedavisi
·         PGD (Preimplastasyon Genetik Tanı)
.         Trofaktoderm Biyopsi
.         Blastosist Biyopsi

Özel 7M Hastanesi olarak kişisel verilerinizin güvenliğine büyük önem vermekteyiz.

Detaylı Bilgi
Online Randevu E-Sonuç